piątek, 16 listopada 2012

The Hunger Games

Hej! :) na wstępie przepraszam za tą małą przerwę, jesień i w ogóle pogoda nie sprzyjają mi jeśli chodzi o zdjęcia i pomysły. Ostatnie dni to przede wszystkim codzienna nauka i czytanie książek. Musiałam przeczytać Kamienie na szaniec, żeby się wyrobić czytałam na lekcjach i dałam radę te 160 stron ogarnąć. W niecałe 3 dni przeczytałam 2 pierwsze tomy Igrzysk Śmierci i baaaardzo polecam! Po opisie sie spodziewałam się niczego specjalnego ale jednak okazało się, że to na prawdę świetne i wciągające książki, zaczęłam ostatni tom. ;) A co do ''Kręgu'' to minęły 2 tygodnie a jeszcze mi nie przyszedł -.- w dodatku zepsuł mi się wyświetlacz w telefonie, ale nowy z allegro dziś przyszedł i mam naprawiony. :D
wczoraj wieczorem byłam z psem na spacerze i dziś rano nie miałam siły wstać do szkoły, także oglądałam 90210 i zaczęłam 3 sezon. wybrałam glany i chyba je w weekend zamówię. muszę jeszcze ogarnąć dwie rzeczy i jutro zaczynamy projekt.

świetny odcinek i świetna scena :)
żeby nie było tak ciemno wstawiam jakieś tam kwiatki :DD

jak widać postanowiłam zrezygnować z zaokrąglonych, może zdjęcia przestaną tak tracić na jakości, ale jak mi się odwidzi to znowu do nich wrócę ;) póki co niech zostaną takie. powracam do częstszych notek i jutro postaram się o dużo zdjęć. :)

3 komentarze:

  1. widzę,że Kamienie na Szaniec czytasz :)
    Dla mnie spoko książka ;)
    Bardzo fajnie i ładnej jakości zdjęcia ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń