wtorek, 1 maja 2012

z Karoliną!

hej! no to wczoraj udało mi się wreszcie spotkać z Karoliną! szczerze mówiąc trochę się bałam jak to będzie, bo do tej pory gadałyśmy tylko na skype i pisałyśmy na facebooku. myślałam, że nie będziemy miały o czym gadać, ale było świetnie! najpierw przeszłyśmy się po termach i lesie i poszłyśmy na taki fajny plac zabaw, chyba z pół godziny gadałyśmy na takiej dziwnej huśtawce, potem znów przez las na termy, zamówiłyśmy desery lodowe, a dostałyśmy zwykłe lody, ok *.* posiedziałyśmy na moście, porobiłyśmy zdjęcia i potem na schody pod Stachem (ja przeczytałam Eustachem :D), tam był najlepsze akcje, przyjechali chłopacy.. i szukanie kogoś kto zrobi nam wszystkim zdjęcie ''nie nie idź do tego on nie ma oczu!'' :D jeszcze na chwilę do parku i do mnie. pooglądałyśmy filmiki i ok 21:30 pojechała :c mój i karoliny tata się poznali więc mamy pełne pozwolenie na już dłuższe spotkanie w wakacje, ja wybiorę się napewno w góry do niej, ona do mnie, więc świetnie.
to tak moje ulubione fotki z dziś, mamy ich ok. 190. maaało, we wakacje będzie 857767 razy tyle ;) btw. u nich mówi się ''idę na pole'' a nie ''idę na dwór'' ! :D dziś o 16 lece do Anii, potem chyba idziemy na trochę na majówkę. no więc cya! :)

8 komentarzy:

 1. Brawo ! Udało ci się z nią spotkać !

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie poznać kogoś nowego, udanego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowne zdjęcia!

  pierścionki z flagami <3 ( można wiedzieć gdzie kupione? :D )

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwsze zdjęcie ! <3
  genialny T-shirt ma Twoja koleżanka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ile masz do niej km? :p .
  Fajne zdjecia, frugo musi byc :D i jeszcze żółte *.*
  U mnie tez sie mowi " na pole " xd
  Zapraszan do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo podobają mi się twoje notki ; * zajrzysz na mój blog fashion i dodasz się do obserwatorów? z góry wielkie dzieki : * bedzie codziennie tu zaglądała i patrzyła co tak ciekawego piszesz . jeszcze raz bardzo dziekuje i myśle że spodoba mi sie twój blog i pozdrawaim ; *

  OdpowiedzUsuń