poniedziałek, 13 lutego 2012

noc u andżeliki.

noc u andżeliki udana w 100 % . miałam jakieś 500 zdjęć, ale ostatnio staram się usuwać dużo zdjęć, bo usypuje mi się z dysku i zostało trochę ponad 300. Za to mam chyba 15 filmików. do andżeliki mam jakieś 6, więc zawiózł mnie tata ;) jak tylko przyjechałam to poszłyśmy na spacer i porobić trochę zdjęć. było tragicznie zimno, ale dałyśmy radę! :>
Jak wróciłyśmy włączyłyśmy sobie ''bal maturalny'' (andzia przeczytała : bar matularny :D), ale nie dotrwałyśmy nawet do połowy *.* oglądałyśmy filmiki na yt, jadłyśmy pierogi z serem, siostra andżeliki wsypała jej całą, dosłownie CAŁĄ cukierniczkę cukru na pierogi haha :D potem nagrywałyśmy filmiki, z jednorożcem na przykład. Były trzy podejścia do zatańczenia 'Ai se eu te pego' w końcu któraś się pomyliła, więc tego nie mamy. :D Nakręciłyśmy filmik jak zrobić kisiel i jak go osłodzić. Potem ''jak osłodzić cukier''. Robiłyśmy trochę zdjęć, słuchałyśmy muzyki. 

koń Rafał!

buziaczek od potworka ! nie wyrabiam z tego zdjęcia! :D

andż. :*


ta przeróbka to czysty przypadek bo jak robiłam zaokrąglone obramowanie w Photoscape, to przez przez przypadek coś kliknęłam, i tak jakoś mi się spodobało :D jeśli się ktoś nie domyśla, to, to nasze ręce ;)


późnym wieczorem zebrało nas na monopoly. dosyć długo grałyśmy.poszłyśmy spać już chyba o 1. usnęłam od razu *.*
A rano...

śnieeeeg :c rano andżelika wymyśliła, żeby zrobić jajecznicę. kiełbasa, cebula itp już się smażą a tu ''nie ma jajek!'' hahaha . oczywiście nie mogłoby się obejść bez zapomnienia czegoś. nie wzięłam kabla od aparatu, leginsów i bluzki *.* musiałam się wracać (oczywiście wzięłam tylko kabel -.-) , chyba trzy godziny po tym jak wróciłam do domu.
potem gadałam na skype z Patrycją! ''-natalia -co -jem -co -bułkę'' ! zaczęłyśmy tańczyć do jakiejś piosenki, którą śpiewała, bo mi wysłała :> i za 2 dni się z nią widzę! zrobiłam jej dwa genialne screeny jak jadła, wylądowały na jej tablicy na facebooku z opisem '' Jem bułkę'' . Haha, usunęła od razu.
To dodaję te dwa screeny i idę! :)
CYA !

12 komentarzy:

 1. ooo, kurcze, ale odjazdowo miałyście^^. ja zazdrościć wam:)

  zapraszam do mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. zakochalam sie w tym lakierze 'niebieskim' *___* <3

  OdpowiedzUsuń
 3. super, że się dobrze bawiłaś.. nie zimno było w trampkach? ;o :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ci dobrze ;P Świetne fotki,pomysłowe ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne fotki. ale musiało być fajnie haha :3
  zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń